| patrisia09 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o fotografie publica [de exemplu de profil] - pe facebook. Adica sa o poata vedea si sa dea like/coment si cei care nu imi sunt prieteni?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În partea dreaptă, sus, este o rotiță, dai clic pe ea și mergi pe setări.
Succes!
Pa, pa.

| Meow15 a răspuns:

Intri la poză, dai la editare, şi lângă butonul " done editing " este aia unde poţi alege cine să îţi vadă poza :d. şi dai la friends of friends.

| IrinelRaducan a răspuns:

Dai la setarile contului..Privacy sau Securiti si vezi acolo

| Akaishaa a răspuns:

Distribuire