| kitishor a întrebat:

Funda! Cum sa ma bage mai toata lumea in seama? Sunt fata apropo. Nu stiu cum sa zic... sa fiu mai " populara " intr-un fel. SA ma bage in seama si fetele, si baietii!
Pls pls pls
funda!

Răspuns Câştigător
| anny3anyy a răspuns:

Comporta-te asa cum simti si in functie de stare pe care o ai.nu poti face ca toata lumea sa te placa daca vei incerca sa te prefaci, sa pari altfel decat esti.fii originala si cui ii va place de tine isi va dori sa te aiba prietena...si te asigur ca in timp vei avea multi prieteni

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Fii tu insati, nu trebuie sa imiti sau sa te prefaci! Vezi ce muzica asculta marjoritatea si documenteaza-te sa le dai informatii, ce filme si fa la fel cu actorii! E un inceput, apoi ajuta acolo unde e nevoie de tine, fii altruista ca sa ajungi iubita de toti! Originalitatea si sarmul tau sigur ii va cuceri! Multa bafta!