| xKathrinexD a întrebat:

Hello! Mie imi place de un baiat, dar el in ultimul timp nu mai sta cu mine. Sta cu o pititca de 8 ani. Mda, el este cu un an mai mare decat mine si nu stiu cum sa procedez. Adica, eu in ochii lui sunt o sora care ar,,bate" catre iubita. Deci, ce crewdeti ca ar trebui sa fac?(evitand strangerea de gat a acelei piticani) As vrea sa ii spun ca il plac, dar mi-e frica sa nu rada de mine sau sa nu ma mai bage in seama. El este frum, oasul cartierului, eu sunt frumoasa cartierului! Toti baietii ma plac pe mine mai putin el(cred), iar toate fetele il plac pe el (mai putin piticania :@ ) Deci... astept sfaturi!

Apropo, dau

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Eu nu cred ca e indragostit de piticanie (totusi dep de varsta voastra) eu zic ca ar trebui sa ii spui ce simti. FUNDA?

10 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Combina-te cu toti baieti care te plac si fal gelos dupa ce o sa te combini cu vreo 10 masculi din astia de 10 ani o sa fie super interesat de tine! peste 10!

| xKathrinexD explică (pentru Atotstiutorul):

10 ani ma? Eu am 13 si stau cu unii mai mici cu 3 ani decat mine? Realy?

| andrei a răspuns:

Ia puna mana si citeste o carte.

| GregHouse a răspuns:

Daca umbla cu cineva de 8 ani, banuiesc ca nici lui nu i-a dat mustata inca...
Unde Dumnezeu va umbla capul, copii? Puneti mana pe carte, ca intr-o zi veti conduce tara si deja o ducem rau.
Si ca sa-ti dau un sfat, spune-i pe fata ce simti. Priveste-l in ochi cand o faci. Daca nu te ia-n serios, uita-l si treci la varianta mea (mana pe carte!).

| Supps a răspuns (pentru GregHouse):

Me gusta.

Pe la varsta voastra noi ne uitam la Tom si Jerry sau la Scooby Doo si ne jucam cu jucariile prin casa sau afara, incercati si voi sa vedeti cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai mult de 10 ani, n-ai.
Inteleg ca toti baietii vor sa te...invite undeva si ca tie ti s-a urcat la cap,(doar te crezi frumoasa cartierului, nu?) dar mai bine vezi-ti de jucariile tale si lasa chestiile astea.
Si daca tipu' prefera sa stea cu una de 8 ani in loc sa stea cu tine...e grav.
Cred totusi ca ea e mai frumoasa ca tine.
Dar sa lasam sentimentalismele acum, du-te sa colorezi ceva.

| xKathrinexD explică (pentru anonim_4396):

Taci din gura pentru ca am 13 ani si am facut concurs de Miss unde au concurat 6 fete care nu au avut voie sa se voteze. I-am pus pe baietii din cartier sa voteze preferata iar eu am avut 5 voturi, piticania 0, o fata Bianca 2, Daria 0, Ana, 0 si Ioni 0! Apropo, daca eu am 10 ani, tu cati ani ai? 5? Mersi pentru raspunsul dragut. M-a facu sa rad! =
))

| anonim_4396 a răspuns (pentru xKathrinexD):

Pustoaico,esti idioata! ....si fitoasa.Si stau sa-ti raspund acum doar pentru ca ma plictisesc si pentru ca vreau neaparat sa-ti spun ca...esti praf.Mai ai si tupeu d-ala nesimtit.
Ai castigat concursul ala de miss de la coltul blocului pentru ca pustanii aia se gandeau ca ar putea sa te...invite undeva, nu ti-am spus?
Pe viitor, pentru binele tau, renunta la fitele astea, da? E grav daca ai devenit pitipoanca de acum.

| Adic45 a răspuns:

Eu zic sa pui pe cineva sa-l intrebe ce crede despre tine. Daca si el te place e numai bine ca va puteti combina.Sau arata-i prin diferite gesturi ca-l placi:zambeste-i, vorbeste-i frumos..vezi daca poti rezolva ceva cu astahappy.(raspunde-mi si mie la intrebare te rog, dau funda)