| NoSwear a întrebat:

Funda, daca imi spuneti ce modalitati noi sunt de furat pe barn buddy ( adica ma refer alea care merg.) si dati-mi va rog site pentru. vecini.adica ca sa fim vecini

1 răspuns:
| badddddddd a răspuns:

Singura metoda de furat care mai exista: te duci si dai click pe planta care vrei sa o furi chiar daca o sa t muste cainele dai click in continuare pana iti apare sus in stanga mesjual ca ai furat apoi nu dai ok pe mesajul ca te-a muscat cainele ci dai refresh la pagina ca sa nu iti ia monedele pierdute si gata ai furat... dar e cam plictisitoare metoda insa e singura care mai exissta
http://bad-bass21.hi5.com