| JasminJ a întrebat:

Funda! daca vreau sa merg pe stadion sa fac jogging trebuie sa platesc ceva taxa?
am vazut mai multe persoane ca merg si alearga cate-va ture de teren seara si sunt persoane normale nu sportivi, si am zis sa incerc si eu dar nu stiu daca e pe gratis.

Răspuns Câştigător
| Maryuk해바라기 a răspuns:

E gratis.
Daca e vorba de un club ..in cel mai rau caz iti cere legitimatia sa vada daca practici un anumit sport la baza lor.
Dar sa alergi pe stadion ..seara..nu platesti nimic..doar sa fie liber si sa nu joace nimeni

| JasminJ explică (pentru Maryuk해바라기):

Ce bine big grin mersi. de raspuns. ai funda!

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

E gratis, fiecare poate merge si poate alerga acolo, iar daca zici ca ai vazut oameni obisnuiti facand asta, cu atat mai mult.

Multa bafta la alergat!

| JasminJ explică (pentru Ea12345):

Multumesc mult si multumesc si de raspuns.

| Ea12345 a răspuns (pentru JasminJ):

Cu placere. Ma bucur ca te ajutat.