| Undercover10 a întrebat:

Buna!
Imi poate spune si mie cineva de ce pe pagina mea de profil
(de pe TPU, bineinteles), nu se modifica numarul de intrebari sau raspunsuri pe care le dau? Adica, eu am pus mai mult de 5 intrebari ( asa arata acolo) si am raspuns la mai mult de 19( peste 30 de raspunsuri)..Nu inteleg de ce pe pagina de profil nu creste numarul intrebarilor si raspunsurilor date.E adevarat ca nu am mai intrat aici de vreo cateva luni, dar are asta vreo relevanta? Exista vreo setare, ceva? Va rog sa imi spuneti daca vi s-a intamplat si voua si care ar fi problema, dupa parerea voastra? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Profilurile se actualizeaza in fiecare zi la 6 dimineata.In timpul zile nu se actualizeaza, deci cate raspunsuri, intrebari si funde ai vei vedea maine.Tot maine vei vede si ce loc ocupi in clasament (rank).

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

Daca ai raspunz azi din cauza actualizarii, se face greu. Va aparea numarul exact maine la 6 dimineata