| Laviiiiii a întrebat:

Funda! Deci mare atentie. Vineri avem campionat de handbal si baietii nu mai stiu ce galerie sa ne tina(campionat scolar). Deci va rog spuneti-mi si mie niste galerii noi si interesante.Noi suntem clasa 6E daca va ajuta cu cevahappy. Nu vreau din astea mai vechi de genu: 6e nu uita ne-ai promis victoria!

3 răspunsuri:
| Laviiiiii explică:

Oare unde am mai auzit eu porecla asta ZoZoleee?laughing

| JusTSmiLe007 a răspuns:

Vrem un gol. vrem un gol. vrem portaru-n fundu' gol! sau : avem echipa, avem valoare, 6eui-cel mai tare! laughing pe astea le ziceam cand aveam noi meciurilaughing)

| Kristianna a răspuns:

Ai vreun coleg/colega care se pricepe cel mai bine la limba si literatura romana?
Daca da, convigeti-l sa va scrie un imn al echipei din care faci parte. Daca mai ai colegi care au voci frumoase, convingei sa va cante atunci cand jucati si cand castigatiwinking
bafta!