| Laviiiiii a întrebat:

Funda! Deci mare atentie. Vineri avem campionat de handbal si baietii nu mai stiu ce galerie sa ne tina(campionat scolar). Deci va rog spuneti-mi si mie niste galerii noi si interesante.Noi suntem clasa 6E daca va ajuta cu cevahappy. Nu vreau din astea mai vechi de genu: 6e nu uita ne-ai promis victoria!
Help! funda.

1 răspuns:
| anamariagabi a răspuns:

laughing mda.noi le folosim la fotbal.da na is creeate de colegii mei laughing din oceanul pacific a iesit un peste mic si pe coada lu iscris 6 E va castiga ...mai sunt multe da nu mi le amintesc sper ca te-am ajutat ...bafta la meci!