| Answer17 a întrebat:

FUNDA! este adevarat ca loteria e masluita?
daca "NU" atunci cum se face ca toate rudele blondei aleia care era inainte directoare sau nu mai stiu ce au castigat la loto?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Bineintels ca este masluita! Atata timp cat inaintea extragerii Loteria Romana are in baza de date toate variantele jucate de participanti, de unde usor se poate extrage o varianta necastigatoare, nu cred ca e cineva care sa zica ca e ok! La fiecare report in contul loteriei intra 1 miliard si le cam convine, nu credeti?! Dupa cum ati observat marile premii se castiga numai de sarbatori, atunci cand se aduna repoturi uriase si asa cum spui tu...castiga ei de ei! Dar nah, asta e sistemul, cine are are si cine nu, NU! Nu zic, mai sunt si oameni care au mai prin 4-5 numere, dar f putini si f rar se intampla asta!