| M4RK a întrebat:

Ai participat la ceva jocuri de noroc?(loto, super bingo metropolis, 100% adevarat,.)ati castigat?happy

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu. Cred ca banii ii pot face doar muncind. Iar de e sa-i castigi, nu le cunosti valoarea si-i risipesti.

| Silvia a răspuns:

Si ai mei joaca uneorihee hee.
Acum...joaca in fiecare saptamana la Bingo, si mai rar la Loto... Din cate stiu eu nu au castigat nimic pana acumlaughing.big grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Tatal meu nu a castigat niciodata crying

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Tatal meu joaca la loto si super bingo. A castigat doar la loto 4 milioane cand i-au iesit 4 numere.

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
mama a jucat la loto si a castigat 25 milioane [ apropo .in ziua respectiva a viast-o pe mama ei (bunica mea) care i-a spus sa puna la loto si va castiga si a pus numerele care i le-a zis ea] nu mint happy
Succes in continuare si voua!

| Brigitta a răspuns:

La bingo joc dar n-am castigat nimic, in afara de experienta happy

| deleuandrei a răspuns:

Nam jucat dar de cistigat niciatina nu am cistigatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De jucat nu joc, prefer sa-i arunc pe fereastra pentru ca as avea mai multe sanse de castig, cine stie. poate se enerveaza cineva si imi arunca inapoi vreun diamant sau chiar lantu de la gat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am participat odata la loto mi s-a intamplat sa nu nimeresc niciun numar, iar saptamana care a urmat nu am mai bagat.Mare mi-a fost mirarea sa vad ca in acea saptamana iesisera 5 din numerele pe care eu le avem notate pe biletul precedent.De atunci nu mai bag, dar parintii mei isi mai incearca norocul.
Am castigat o mare EXPERIENTA.:-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am castigat premiul de linie 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da premiul de linie 10 lei

| alexcosmote a răspuns:

Buna.
Am jucat dar nu am castigat. Daca vrei sa joci trebuie sa o faci din placere pentru ca sunt putine sanse sa castigi