| Answer17 a întrebat:

FUNDA! este posibil sa comunici prin telepatie? cum?

Răspuns Câştigător
| bluur a răspuns:

Ar fi tare asa ceva, oricum cu puterea mintii poti face orice dar deocamdata nu suntem chiar asa de evoluati...

4 răspunsuri:
| Daadad a răspuns:

Sa stiti ca am vazut un documentar, cica noi in momentul de fata utilizam 10 % din capacitatea creierului. Eninsten folosea in jur de 15-20 %. CIca daca am reusi sa utilizam macar 50 %, am putea face lucruri incredibile numai cu mintea.ar fi tare happy

| Answer17 explică (pentru Daadad):

Da am vazut si eu ceva de genul dar zicea ca nu utilizam 10% din capacitatile creierului ci 5 %hee hee

| andreeaf14 a răspuns:

Nu poti sa comunici prin telepatie. Asta se intampla foarte rar la gemeni, dar nici ei nu comunica, ci simt. De exemplu daca unul din gemeni pateste ceva celalalt simte.