| LastKiss a întrebat:

Funda! Explicati-mi si mie cum sa fac bratarile prieteniei dupa modelul acesta (il pun la comentarii)

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

Pai iti arata la knot instructions cum sa legi ata
ai nevoie de ( in cazul asta) 4 fire albastre deschise(turcoaz), 2 albastru inchis, si 2 roz
trebuie sa le pui in ordinea din imagine: R T T A A T T R
apoi incerci sa faci pe randuri
primul rand : iei turcuoazul si rozul si le innozi, apoi urmatorul turcuaz cu albastru, al doilea albastru cu urmatorul turcuaz si la final ultimul turcuaz cu roz
le innozi in functie de sageti
la al doilea rand lasi prima ata roz libera si le innozi pe urmatoarele doua...
daca nu intelegi uita-te la tutorials

2 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Pai cu ate colorate; X cu diferite modele:X:X
si eu le ador:X

Răspuns utilizator avertizat