| akcentdiana a întrebat:

Funda, hei TPU, cu pot slabi rapid, rapid la picioare (pulpe) dar fara creme sau exercitiile simple normale am invercat niste exercitii mai intense sau niste frucuri, ceva?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și exerciții fizice pentru arderea caloriilor dar și tonifierea masei musculare!
Pa, pa.

| Corasonsalvaje a răspuns:

Hey.buna:) Pntreu pulpe nu prea exista o dieta.Dar doar cu exercitii..altfel nu vad cum.In general cei care sunt mai "grasi" la pulpe sunt asa din cauze genetice.Adica ma refer ca asa esti tu. Oricum la pulpe acolo sunt muschi mai mult.Fa exercitii si mergi pe jos..vei slabi cate de cat si frumos si tonifiat.
http://www.feminis.ro/......a-vara-694

| T0xXxiK a răspuns:

Pai mai intaii...fa multe exercitii cu picioarele.
Extensii si altele.
Tine o cura de slabire adecvata cu fructe si legume happy
Sper sa-ti fie de folos
Numai bine :*