| Lora1325 a întrebat:

FUNDA! Hey! Ce atitudine trebuie sa adopt pentru a atrage baietii?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foloseste des metoda tricoului umed. Te poti ajuta de o sticla cu apa pe care trebuie sa o porti cu tine si la care apelezi atunci cand crezi ca este cazul.

| ElenaSA a răspuns:

Sa fii tu insati, sa nu jignesti, sa faci glume, sa fii comunicativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu a spune ceea ce doresti in trei cuvinte, iti recomand totusi sa stai in preajma altor fete, sa te integrezi intr-un grup, sa fii atenta la cum se comporta acestea, la cum vorbesc, ce discutii deschid etc.

In timp, iti intra in reflex, apoi o sa saturi de cati baieti o sa-ti faca curte, bafta!

| Georgemy2 a răspuns:

Fii vesela, integreaza-te intr-un grup, incearca sa socializezi cu persoane populare ca sa atragi atentia asupra ta

| dana12848 a răspuns:

Marilyn Monroe spune ca baietilor le plac fetele neajutorate.laughing

| 德尼莎 a răspuns:

Pai in primul rand fi tu insati in al doilea incearca sa nu pari genul de fata mataita intelegi ce zic? nimanui nu-i plac acele fete laughing)

| 4343gddhkied a răspuns:

Acel baiat care te va place asa cum esti, va fi baiatul perfect pentru tine! Incercand sa fii ceea ce nu esti, va aduce doar ghinionlaughing! (scuze de exprimare) Dar de ex. vei fi o "miss" vei avea doar dependenti de s*x, si altele, in sir indian in spatele tau. Daca ai personalitate vei ajunge unde iti doresti! big grin Bafta!:**