| Daydream a întrebat:

Funda. Imi puteti spune cum pot sa castig bani daca am 14? Nu imi trebuie foarte multi, dar nu sa cer de la parintii si bunici.Am nevoie pentru o tabara

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Din vanzari pe net fara nici o investitie. Lasa-mi mesaj privat daca te intereseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 14 ani nu ai nicio sansa sa faci niciun ban. nu te angajeaza nimeni si ca sa faci ceva pe cont propriu nu ai nicio calificare

| MskDesign a răspuns:

Nu ai varsta potrivita pentru a castiga bani. Obiectivul principal al tau, este scoala.Este singurul mod prin care te poti realiza.

| SweetMinion a răspuns:

Imparte ziare.Incearca sa iti pastrezi alocatile. Daca esti buna la o materie, da meditatii celorlalti copiii.Sunt multe solutii, trebuie doar sa stai sa le gasesti.

| Anonymous1995 a răspuns:

Sfatul meu e sa faci o intelegere cu ai tai prin care daca iei note mai bune la scoala ei sa-ti dea mai multi bani, altfel nu ai avea cum

| Daydream explică:

Parinti*

| TheKiller1 a răspuns:

Pune mana si invata findca daca ai note bune O sa iti dea parinti bani findca ii meriti

| CiocanCosmina2002 a răspuns:

Pai incearca sa faci bratari si sa le vinzi sau ajuta-i pe bunici tai sau pe parinti si apoi ei sa-ti dea bani