| XxPufosheniaXx a întrebat:

Heyy TPU!
Vreau sa imi cumpar un telefon nou si mai am inca nevoie de bani destui. Parintii nu vor sa imi mai dea inca 2 milioane si ceva si inca mai am nevoie. Ei bine, nu stiu cum sa fac rost de 3 milioane sad Am doar 13 ani...ce as putea sa fac ca sa castig atatia bani?
Imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite messul meu si vorbim acolo:avonreprezent@yahoo.com

| 20thoughts a răspuns:

Buna,
Du-te la colindat.
Pa, pa happy

| kick971 a răspuns:

Https://fb.bonusbox.me/appcenter?invitation=1118649& src=link_invitation fa-ti cont acolo si trimite linkul la mai multi prieteni sa se inreg ca sa aduni mai multe puncte si cand ai destule puncte dai la Vourchers si iti iei un cupon cu amazon si te-ai facut cu aniwinking Bafta.

| Aleex21 a răspuns:

Nu esti chiar asa de mare. Asa ca poti sa te duci pe la rude sa ii colinzi.