| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Intrebarea Intrebatoare?! Fetelor, cand incep sa mi se intareasca sfarcurile inseamna ca nu o sa imi mai creasca sanii? sau abia incep sa creasca? HeLLLp!

1 răspuns:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Cand se intaresc inseamna ca tie frig sau te-ai excitat prea tarehee hee se intampla. Asa este proiectat corpul nostru, n-ai de ce sa-ti fie rusine. Si oricum esti in perioada de pubertate, deci pana la 16-17 ani o sa-ti tot creasca saniiwinking
Si bravo pentru ca ai intrebat.
Noroc in continuare!