| gheorgheasdasa a întrebat:

Funda - Jocuri Strategie.

As vrea niste jocuri de strategie base building ( adica sa-mi construiesc eu baza :cladiri normale, santinele, cladire unde imi sunt aduse resurse...etc )de gen Command & Conquer 3 tiberium wars, darkreign ..etc..ideea e sa fie base building dar sa nu fie de gen medieval cu sabii si arcuri oh go on..as vrea un joc in care armata pe care o creez are arme din viitor sau cel putin ca cele din prezent. ex : Red Alert ( C&C ). dau funda big grin
scuzati categoria..am zis ca aici primesc mai multe raspunsuri

1 răspuns:
| alexanderGAMER a răspuns:

Ikariam, star craft