| PS3 a întrebat:

FUNDA! La liceu, in clasa a 9-a, cam dupa cat timp se fac grupuri de prieteni care sa reziste peste ani, chiar daca in acea clasa sunt grupuri de elevi care au fost in acelasi colectiv in generala?

Răspuns Câştigător
| xRomanianGirlx a răspuns:

Hei. Cand am intrat in a 9a, eram in total 8 fosti-colegi. Drept sa-ti spun, ma inteleg mai bine cu restul, pentru iesiri si chestii de genul, dar cand e vorba de scoala stiu ca pot conta pe cei 7 ca ma ajuta. O sa te integrezi, si de vrei si de nu vrei o sa apartii unui grup(trist ca exista asa ceva). grupurile apar de la sine...la noi exista pocaiti, tocilari si fumatori. M-am integrat inca din prima saptamana ca mergeam cu ei la tigara(nu-ti zic sa te iei dupa ei si sa te apuci de fumat, doamne feri). apar involuntar si de la sine! nu-ti face griji, fii doar sociabil si distractiv.

1 răspuns:
| Thomsony a răspuns:

Daca te duce capu si esti baietasi calumea vine lumea la tine nu te duci tu la ei!