| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

FUNDA MARE SI GRASA. Vreau si eu niste nume de hi5 mai noi si mai misto asa. Da' sa nu fie cu "Fetita draguta" sau cu numele adevarat, ori cu de'alea de piti.

2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Lucky girl, your angel online, fashionvictim, mandarina, chic diva, always here, your heart online, just me

| MedeeaAndree a răspuns:

♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
●‹İ↔ςaη↔ςhaηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●, ριтιqaa :χ `
ςє тє нσℓвєzι вa ρє ■□Be e neBun si rimeaZa cu ti-o pun
нι5`υ мєυ,→ღღfatha lu' tathaaבღღ←. pitica☻ Maxim am spus →... ●TeLefon Cu bĻuştutž●
pitica● Extra Acidϟ aşa сă own
° A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° ° Miss♥EcstasY BaloOnasH─►e`de`sApUn ←♥тaкє мє нιgн ∙♥
ع♥Pink obsession ♥ xD◄─┘ http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=18621&page=1(uiteh aikea de unde poti sa alegi mai multe)