| B3happy a întrebat:

Funda! Mi s-a spus ca pot vedea concertul trupei LaLa Band live pe voyo.ro. Stie cineva la ce ora incepe? http://voyo.ro/product/emisiuni/1030-concert-la-la-band- live O sa-mi apara asa gen 'loading' pana incepe concertul?

Răspuns Câştigător
| loveyou99 a răspuns:

Nu cred... cica la 17:00 incepe dar e 17:37
pe voyo.ro costa 1, 50 dolari sad
si trebuie sa ai cont...
funda? love struck

3 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

In jur de 8; 30.Ma ameteste gandacul ala al tau de la poza de profillaughingFunda?:*

| Alrawan a răspuns:

O să-ţi apară 'loading' până o să plăteşti ca să-l poţi vedea. laughing

| Kitty23_6147 a răspuns:

Da a inceput la ora 17:00, auzi dar u stii dc trebuie sa cumperi ca sa vezi live? da cred ca asa o sa iti apara...