| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Nu demult am facut cunostinta cu prietenul cunoscutei mele. mi-a placut de el. acum ceva timp ei nu ma sint impreuna. iar eu vb cu el pe mess, problema ca m-a chemat la o plimbare dar are 19 si eu 14 si cam imi este frica sa merg cu el pentru ca nu m-am vazut cu el de multe ori doar 1-2 si nici macar nu am prea vb in real si acum imi este teama spuneti-mi va rog ce sa fac?((

Răspuns Câştigător
| onutza98 a răspuns:

Eu zic sa te duci poate ai de castigat risca nu strica niciodata iti zic iubirea nu are limitewinking

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Parerea mea este sa mergi doar.na.ce pierzi? daca tot il placi.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te

| masy_6680 a răspuns:

Eu stiu an locul atu nu masi duce gandeste-te la prietena ta si punete putin si an locul ei tie ti ar placea sa o vezi mergand pe strada de brat cu prietenu tau sau sarutandu se eu stiu pune an balans prietenia vostra si dupa aia prietenia cu prietena ta mai gandeste te daca vb cu el si ati da papuci dupa un timp iar tu ai pierdut o prietena buna probabil asa ca gandeste te bine