| AmeliaAmeli a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati si pe mine sa-mi raspundeti la o intrebare.

In urma cu cativa ani o prietena mi-a facut cunostinta cu un baiat, iar eu mi-am batut joc de el si lui cred ca ii placea de mine.Anul trecut ne-am revazut dupa atata timp si am petrecut cateva clipe frumoase impreuna, dar doua dintre prietenele mele mi-au spus ca isi bate joc de mine.Eu nu am vrut sa le cred, dar pana la urma era adevarat.Ne-am mai intalnit de cateva ori si de zece luni nu l-am mai vazut si nici nu am mai vorbit cu el.Pe mess i-am dat ignore.Acum el este intr-o relatie cu o alta fata de putin timp.In toate aceste luni el a avut mai multe relatii,iar eu doar una, dar nu mi-a pasat de baiatul cu care eram.Eu nici acum nu-l pot uita dupa atata timp si nu stiu ce sa mai fac pentru a-l putea uita.In fiecare zi ma gandesc la el si imi este dor de el.Dar stiu ca intre noi nu va mai fi nimic niciodata.

Va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac pentru a-l uita mai repede!

1 răspuns:
| DamnDude a răspuns:

Eu te inteleg sa stii, si eu am o relatie de putin timp si din fericire o intretin... iti sugerez sa continui sa iti faci un iubit nou