| Ghostpainter a întrebat:

FUNDA! Pc-ul meu merge foaaarte greu si mi-as dori sa il formatez. cel putin asa m-a sfatuit cineva. Nu ma pricep prea bine... ce inseamna mai exact "formatare"? E ca si cand ai restarta windows'ul sau chestii de genul? Imi poate explica cineva pas cu pas cum sa o fac? Nu vreau sa chem pe altcineva sa o faca in locul meu, si NICAIERI nu gasesc sfaturi. Help, pleaaase!

Răspuns Câştigător
| marlacu a răspuns:

Http://myconputer.blogspot.ro/......ml.Uita-te aici. Funda?

2 răspunsuri:
| TheSergiu a răspuns:

Daca stii engleza e foarte simplu, dupa ce pornesti pc-ul cu dvd-ul in el (cu windows binenteles) urmezi instructiuniile

| LeX28 a răspuns:

Pai formatare e reinstalare windows.
pe care o poti fa ce cu un cd cu windows xp, 7, vista, linux etc.
daca vrei sa te ajut sa instalez contacteaza-ma aici pe site funda va rog