| sabry_3277 a întrebat:

am un mp3 si cand il bag in pc spune ca trebuie sa'l formatez, si cand dau pe formatare spune ca windows'ul nu poate face asta. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sa folosesti un program de formatare daca ti-l arat?

| sabry_3277 explică (pentru anonim_4396):

Pai arata si incerc...happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabry_3277):

Problema asta o aveam si eu cu un simplu stick...
iti postez de ce ai nevoie si sa vad daca imi mai aduc aminte cum se folosea(era foarte simplu)...imediat caut

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabry_3277):

Http://download.chip.eu/ro/USB-Disk-Storage-Format-Tool-2.2.3_176940.html
incerca cu el... dapa ce il downloadezi bagi mp3 u in pc si deschzi programu...
la device selectezi mp3 u...
file system incerci toate cele 3 optiuni sa vezi care functioneaza...
nu bifezi quick format...
astept raspuns daca a functionat

| sabry_3277 explică (pentru anonim_4396):

La device nu'mi da de selectat mp3

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabry_3277):

Da se mai aude vreun sunet cand introduci mp3 in pc?( scoate un sunet cand introduci ceva nou)

| sabry_3277 explică (pentru anonim_4396):

Da se aude...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabry_3277):

Ce marca e mp3 si ce model daca ai idee?