| BadCliché a întrebat:

Pentru jucatorii de WoW, cum imi readuc pet-ul la viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti hunter, ai in spellbook ''Revive Pet''. Pui curosrul pe pet si dai click pe spell. Daca ai alte intrebari da-mi mesaj >.>

| BadCliché explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca pet-ul mi-a disparut si cand dau "Revive Pet" scrie "You do not have a pet to summon". Ce fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BadCliché):

Nu ai niciun pet inseamna, trebuie sa te duci la un lup in Northsire ( Elwinn Forest) si sa-i dai Tame Beast. Daca tot intampini probleme da-mi printr-un mesaj Mess-u' sau Skypeul thinking