| Alessia_5785 a întrebat:

FUNDA!`Programe de facut slide-uri pls`! FUNDA

1 răspuns:
| ro0xyy a răspuns:

Intri la Start in pc->all programs(toate programele)->aceesories(acesorii) si trebuie sa gasesti un program Windows Movie Maker->il deschizi->din stanga iti pui imaginile dorite(import pictures,audio, etc)->acum ele iti vor aparea in centru(la collections) acum le selectezi pe toate, dai clic dreapta la Add to Storyboard.
Acum acolo jos dai Show Timeline.si de aici te descurci tu
Poti chiar sa pui si texte scrise de tine(ca pe youtube)->Make titles or credits(din stanga)...
Fundita?