| SteveAx a întrebat:

FUNDA! Recomandati-mi si mie va rog niste casti pe cap. Sa fie un model frumos, modern (ca sa le port la liceu), preferabil de culoare alba ( nu e obligatoriu) si bine inteles sa aiba sunetul frumos, bass bun, etc., si pretul sa fie unul cat de cat decent.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns:

Căștile originale de la iPhone au un sunet foarte bun după părerea mea, dar dacă vrei ceva întradevăr super, poți să nu economisești pe Monster Beats.