| Lowly a întrebat:

Funda! s-a dansat pe negativul unei melodii rock'n roll foarta ritmata si faina la un teatru pe care l-am vazut dar nu stiu cum se numeste melodia. dati-mi niste exemple va rog daca nimeriti primiti fundabig grinms

1 răspuns:
| OrionM6 a răspuns:

Niste exemple pe baza a... nimic? Pai succes sa-ti gasesti melodia...

Alte detalii? Ca sa ne fie mai usor. nu doar rock si ritmata straight faceNici macar ce spectacol ai vazut nu ai spus

(i don't want to live in this world anymore o.O )