| buzylazybya a întrebat:

FUNDA!

Sall, TPU! Asta s-ar putea sa fie o intrebare mai ciudata. Pai, am 13 ani si imi place foarte mult de un baiat de la scoala. Nu am mai avut never vreun iubit, si chiar imi doresc unul. Ideea este ca mereu se uita in acel fel la mn, adica stiti voi fetelor, il cunosc de 2 ani, fac prega la mate cu el, si mi se pare ca ma place. Si incearca deseori sa-mi atraga atentia prin diferite gesturi ( sa nu intelegeti gresit, nu e nimic provocator) are vreo iubita, insa eu chiar nu stiu cum sa incep relatia. Simt ca mai poate fi ceva, dar in acelasi timp faptul ca nu am facut nimic in 2ani ma omoara.si numele lui e Darius.

PS: PRIETENUL LUI CEL MAI BUN STIE CA IL PLAC PE DARIUS

Please, i need help!
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult in mediul online cu el ca ma gandesti ca esti mai degajata si ii poti spune ca ti-ar placea sa iesiti la un suc, la o plimbare si vezi cum decurg lucrurile.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Daca folosesti cuvinte in engleza, macar foloseste gramatica limbii engleza. Fara double negations. Adica, "nu am mai avut EVER vreun iubit"

Cum il cheama pe el este irelevant pentru scopul intrebarii.

Daca vrei sa vorbesti cu el, baga-te in seama cu el legat de scoala, de pregatirea la mate, etc. De exemplu: Ba, ce exercitiu naspa a fost ala, stii sa-l rezolvi?

Si de acolo mai vezi tu cum decurge conversatia.

| ionu4444 a răspuns:

La 13 ani lasa baietii si invata ai timp destul de baieti ei nu pleaca nicaieri.

| buzylazybya explică:

Ms mlt, jamal