| DjBattle a întrebat:

Fetelor... ce va place la un baiat? cum ar trebui el sa fie? HELP. ofer fundita

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sincer prima data ma uit la aspectul fizic.
Fizic:
1.Sa fie frumos
2.Sa arate bine
3.Sa nu fie zdrantsaros [laughing]
iar dupa aceea conteaza si caracterul:
Sincer n.am nevoie de romantism, nu sunt adepta a dulcegariilor, dar nici fiara sa nu fie laughing. sa stie cum sa se comporte, sa nu fie nici cel mai atent baiat, dar nici sa nu uite de mine.
@AndrelleWoulfe si eu am observat asta. poate pentru ca atunci cand te indragostesti nu. i gasesti nici un defect, crezi ca el e cel mai perfect, dar cu timpul ajungi sa vezi ca nu e asa.si in plus nu totsi sunt perfectsi, si eu recunosc ca nu o sa se inventeze nici o data baiatul perfect pentru mine, dar ma multumesc cu ceva pe langa. laughing

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Uite:
1.Sa arate bine!
2.Sa fie amuzant!
3.Sa se poarte frumos!
4.Sa fie romantic!

| Analya a răspuns:

1.sa nu minta
2.sa nu insele
3. sa nu fumeze
4. sa fie prezentabil acolo
5. sa fie ingrijit
6. sa se imbrace bine
7. sa stie sa vorbeasca si sa scrie corect
8. sa ma iubeasca
9. sa stie ce vrea de la viata
10. sa aiba simtul umorului
11. sa stie sa se comporte si sa aiba un caracter frumos

Daca te incadrezi...cauta-ma laughing

Toti baietii asa sa apeleze la mine laughing

| bsorynovidiu a răspuns:

Analya, ma incadrez eu acolo, dar la pariu ca tot pe cineva care vrea sex oral cautiwinking

| ღSคภ๔яค a răspuns:

1Sa aiba dintii dreptibig grin
2Sa fie amuzant
3Sa se imbrace kool big grin adica stilul care imi place si mie.big grin
4Si sa nu fumezesau sa bea
5O era sa uit (si sa aiba o frezo kool)+))laughingbig grin

| AndrelleWoulfe a răspuns:

Usor. big grin
- Inteligenta
- Simtul umorului
- Fizicul
- Manierele
Dar am observat ca atunci cand te indragostesti, unele lucruri le treci cu vederea. laughing.

| mada00madalyna a răspuns:

Pai, o fata se uita intai la 3 aspecte importante:aspectul fizic(sa arate bine, sa fie bine facut), modul de gandire(cum impune din punctul lui de vedere lucrurile) si 3.cunostinte minime.Pe langa asta sa fie sociabil, sa stie ce inseamna bunele maniere si sa nu uite lucruri importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) sa aiba un zambet dulce, nevinovat, sincer si atractiv.
2) sa stie sa pretuiasca persoana iubita, sa nu dea niciodata in ea (ca acela nu mai este suflet de om), sa nu o abandoneze sau sa-si bata joc de ea.
3) Fizic?! nu am preferinte la culoarea parului, a ochilor sau mai stiu eu ce! Sa fie dragut in felul lui de-a fi, sa fie mai inalt putin decat mine, sa fie respectos si sinceeer!
Cred ca esentialul l-am spus aici si nu am omis ceva important! Nu sunt pretentioasa, nu sunt pe intres, nu vreau nimic mai mult! Iubesc din interesul sa fiu iubita! Atat si nimic mai mult! happy
O seara faina! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! pai sa fie brunet cu ochii la fel ca parul sa fie amuzant

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Sa nu fie prost si badaran, sa fie amuzant si intzelegator si sa fie frumos (curat-sa nu puta sau chestii din astea ) si sa se comporte frumos k fetele happy