| Negativu01 a întrebat:

[FUNDA]Salut TPU! Mi-am pierdut motanul(a fost calcat de masina)Era prima mea pisica si era ca un prieten de nadejde.Acum am un hamster.Insa vreau sa-mi iau si o pisica. Ce pot face sa uit motanul acela? Si ce ar trebui sa fac ca pisica noua si hamsterul sa se inteleaga? P. S.:Imi iau o pisica de o luna.Scuze da Categorie.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De ce sa-l uiti?

| Negativu01 explică:

Ei bine de fiecare data cand ma gandesc la el ma intristez si imi vine un pic sa plang.Am tinut mult la el.

| Bogatasul a răspuns:

Cam tampitel motanelul, scuze pentru expresie da ce se bat?