| bossu1175 a întrebat:

Funda:*:* sau ce vreti voi va rog frumos sa-mi spuneti melodii frumoase de Adriana Antoni. Cele mai multe si cele mai frumoase vor primi funda.

3 răspunsuri:
| bossu1175 explică:

Sa fie mai pe inteles, eu vreau sa fac un cd pentru tata ca ii place mult si imi trebuiesk cel putin 15 melodii

| cristina_2596 a răspuns:

Buna melodiile ar fi adriana antoni doar o lacrima si gata, dorul de copilarie, adriana antoni si ghita munteanu -am obosit sa cred, adriana antoni -e o vorba-n lume. sper ca te-am ajutat fundita :::*:*:*

| bossu1175 explică (pentru cristina_2596):

Nu sunt de ajuns ca vreau sa fac un CD