| Answer17 a întrebat:

FUNDA! Serviciile se curierat lucreaza si sambata sau duminica?

Răspuns Câştigător
| DanielaGabriela a răspuns:

Eu una stiu ca sambata lucreaza. Am fost reprezentant la avon si mereu imi veneau comenzile sambata prin curierwinking ...Insa duminica nu stiu sigur thinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar camioanele si autotrenurile fac livrari pana la destinatia firmei, dar autoutilitarele de 3, 5t nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, numai in timpul saptamani.

| 4ndr33y a răspuns:

Unele lucreaza sambata pana la pranz sau dupa, cum ar fi Fancurier dar duminica nu lucreaza cu publicul din cate stiu.