| ßia a întrebat:

funda si vot! de cate ori pe saptamana trebuie sa te dai cu uleiul de ricin pe par si pe gene?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe păr dai înainte de spălarea lui cu 2 ore, o dată pe săptămână.
Pe gene, în fiecare seară cu condiția să fie curate, fără rimel.
Pa, pa.

| ßia explică (pentru Legiuitoarea):

Si unde sa il aplic?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ßia):

Bună din nou.
Îl aplici pe pielea capului prin masaj.
Pe gene îl aplici cu o periuță de la un rimel, dar să fie curățată.
Pa, pa.

| ßia explică (pentru Legiuitoarea):

ce cantitate trebuie sa pun o data?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ßia):

Bună.
Câteva picături pentru masajul scalpului, nu jumătate de sticlă că nu te mai descaieri de el.
Pa, pa.

| ßia explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc mult! Se vede ca iti meriti statutul! Felicitari!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gene, trebuie sa te dai in fiecare seara, inainte de culcare, dupa ce te demachezi (daca esti machiatabig grin).
Pe par, tot seara, inainte de culcare, de 2-3 ori pe saptamanahappy

P.S:Eu folosesc pentru gene si sunt foarte multumitahappy.
Bafta!

| ßia explică (pentru anonim_4396):

si ce efect a avut la gene ti-au crestut mai mari si in cat timp?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ßia):

Mi-au crescut mai lungi si mai dese. Rezultatele au inceput sa se vada cam in 3-4 saptamanihappy

| Rennata a răspuns:

Buna! de 2 ori de dimineata si seara pentru ca nu poti sa te dai in ziua ca iti transoira capul si va pare ca nu te-ai spalat pe cap! bafta! funda?