| FunkySmile a întrebat:

[Funda si vot] Hi. Cum se numeste prima melodie din filmulet? :x:x:x

http://www.youtube.com/watch?v=CFSic4tWfMk&feature=relat ed

Si daca a-ti putea sa imi spuneti si celelalte melodii cum se numesc ar fi perfect :x:x:x.

3 răspunsuri:
| superDezastrul a răspuns:

Buna. nu stiu cum se numeste dar tio pot descarca din videoclipul de pe youtube. baga id asta yry_bc

| Bluemind112 a răspuns:

Sunt melodii stil tektonik laughing sunt la moda in Italia mai specific in milano big grin daca iti plac melodiile de genu tot eu ti le zic laughing

| Elena_5113 a răspuns:

Cred ca sunt din melodiile lui AKON insa nu as putea sa iti zic exact care