| wiufh a întrebat:

FUNDA SI VOTURI! Salut! Nu stiu daca exista, dar as avea nevoie de un site de pe care sa pot vedea o lista cu elevii unei scoli, pe clase. Ma intereseaza noii mei colegi (din toamna) din 9B, de la Liceul de Arte Plastice Timisoara.
Multumesc anticipat. happy
Va rog sa ma scuzati pentru categorie, nu am stiut ce sa aleg.

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Edu.ro intrii la repartizări, apoi scrii numele tău şi dai click pe profilul la care ai intrat. O să îţi apară toţi cei care au inrtat la acelaşi profil cu tine la acel liceu. Probabil că primii 30 vor fi într`o clasă, următorii în a doua clasă, etc.