| raresu12 a întrebat:

Funda;-)! Stau in casa si ma plictisesc, toti prieteni sunt plecati, calculatorul meu nu merge. Ce sa fac. Funda

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Citeşte o carte (acum o să zici că numai tocilarii citesc că doar noh... tineretul ăsta! hăhă, am vorbit ca tata), încearcă să geteşti ceva (uneori devine chiar comic), dormi, caută un film la TV, încearcă să desenezi, fă-ţi un jurnal sau încearcă să scrii o carte laughing Nu prea am idei, dar asta fac eu când sunt în situaţia ta.

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Fă curat, citeşte, uită-te la Tv.
Pe curând!

| Rakanishuu a răspuns:

Cum ai postat intrebarea daca nu merge calculatorul?

| Ichnat a răspuns:

Poti citi o carte...

| Xoniaa a răspuns:

Hei! Uita-te la televizor, iesi pe afara singur plimbate putin sau deseneaza, ajut-o pe maicata la ceva, citeste, deseneaza.

| pitbulita a răspuns:

Toata lumea are problema aasta datorita calculatorului,stam toata ziua in fata calculatorului socializand pe retele,nestindce sa facem cand nu il avem,iesi si plimbate, du-te la un prieten face-ti ceva amandoi, sunt-ti prietena cheam-o la tine, citeste o carte, uitate la tv la un documentar ceva numai nu sta degeaba

| iamyours95 a răspuns:

Citeste o carte, o revista, cauta ceva interesant de urmarit la tv...