| middle654 a întrebat:

Funda.sunt fata si sunt foarte timida. daca e mai multa lume in jurul meu si se uita la mine incep sa fac o fata parca sunt speriata de bombe laughing)) si nu inteleg de ce.ce as putea face sa nu mai fac asa?

1 răspuns:
| Adda097 a răspuns:

Trebuie sa ai mai multa incredere in tine si sa gandesti ca intotdeauna va fi bine si poate ca persoanelor respective le place de tine! Nu uita, fi increzatoare si naturala! Sper ca te-am ajutat!happy