| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! TPU am nevoie de ajutor! Mi-am instalat metin MKMT2 si am ajuns nivelul 45, urmatoarea zi cand am intrat am scris acolo contul si parola, am ales caracterul si apoi cand intru in joc imediat iese si ma pune sa scriu iar contul, parola, sa aleg caracterul, etc.

ma puneti ajuta? stiti cumva ce are?

sa nu spuneti ca nu este bine instalat pentru ca l-am steres si l-am reinstalat de mii de ori

Heeeeeeeeeeeeeeellllllllppppp!

Funda, nu uitati!

scuzati categoria dar e cea mai vizitata!

6 răspunsuri:
| sMotionless a răspuns:

Hmmm...pai ar trebui sa intri pe forum si sa te uiti mai atent la instal apoi__incearca sa iti faci alt cont, si eu am jucat asa am patit si euwinking. Good Luck

| Cosma16 a răspuns:

Hei.pai ce sa zic asa mi-a facut si mie la un metin...era de la server! Acum cred ca tot de la serevr e daca nu se mai joaca cineva pe contul tau si cand intri el te da afara conectandu-se cu contul si parola ta... sper ca te-am ajutatbig grinFundita?

| CFRNUMOARE a răspuns:

Tu eu mi-am instalat si nu imi merge
nici srv1 sau srv2 dc? te scoate pentru ca cineva ti-a aflat contul si parola si tot intra sau serveru ederanjat de ceva o sa mearga astepata 2-3 zile nu intra deloc apoi intra sa vezi o sa-ti mearga

| CFRNUMOARE a răspuns:

Funda
te rog!

| narutoarenistul a răspuns:

Sa te invat se numeste bug eu joc mkmt2 de mult timp sis expert pacat ca s-a schimbat site-ul inainte era o chestie numita desbugar chars dadeau acolo scriai contul si parola asteptai jumate de ora si dupa aia mergea!happy

| narutoarenistul a răspuns:

Momentan acum sau editat toate bugurile si totul sia revenit la normal sati zic un sfat daca vrei sa joci cu hack(cum joc eu) sa stii ca imeadiat dupa ce sa facut vreo 1-2 min te scoate dar numai in cazuri speciale daca nu dai in nimeni sau nimic no sa te scoata Multa bafta si noroc sper ca te-am ajutathappy!