| Ayumha a întrebat:

Funda! TPU stiti cumva cum pot face un mp3 intr-un track? Am o combina audio foarte mare dar din pacate este mai veche este de la panasonic parca si nu citeste decat trackuri si vreau sa fac un cd cu muzica de craciun. stiti cumva ce pot face?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Ah, este destul de usor. Deschizi Windows Media Player, selectezi "Burn" si acolo selectezi melodiile, apoi introduci CD-ul (poti oricand sa faci asta) si ai un buton mai jos tot cu "Burn"... Si vezi pe ecran ce se intampla. Care s-au tras pe CD si cate mai sunt. Cand se termina, ar trebui sa fie ok si sa functioneze la combina. happy

| UnuAltu a răspuns:

Pai cauta pe internet un Convertor sau daca vrei, eu am un cablu care conectez la PC si unu la combina si am un suboffer
http://www.4tuning.ro/......MAGNAT.jpg pe albastru si inca 4 Boxe mari[ii mai bun sa conectezi la Pc]ai mai multe opriuni sound

| Caputzz a răspuns:

Poti sa faci Cd sau DvD? Daca da dai la nero si dai acolo scrie burn track sau ceva de genu si gata happy