| ღAleKrissღ a întrebat:

Funda. unde as putea gasi, pe net, cartea "Soarele de la miezul noptii"...cap-coada [daca intelegeti ce vreau sa spun]...multumesc~:*

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Cartea "Midnight Sun" nu este publicata. Cineva a publicat manuscrisul lui Stephenie pe internet, iar aceasta s-a suparat si nu a mai vrut sa o continue si nici nu s-a publicat. Sunt doar 12 capitole din aceasta carte. Uite-le aici: Http://www.scribd.com/doc/17339875/Midnight-Sun-by-Stephenie-Meyer

2 răspunsuri:
| SSSkkkk a răspuns:

Nu e pe net. daca o vrei du-te la librarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.scribd.com