| DennDee a întrebat:

FUNDA! Vine ziua mamei si as vrea sa ii fac ceva manual dar nu stiu ce adica sa nu fie cumparat sa il fac eu, cred ca i-ar placea mai mult happy Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Poppy a răspuns:

Poti sai faci o felicitare mai neobisinuita, mai diferita, unde sa iti exprimi sentimentele fata de ea.

5 răspunsuri:
| Andreutza1998 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i dai bani sau cadou ca altfel poate nu-i place, nu-l foloseste, si daca il cumperi il va folosi si-si va aminti de tine

| Andreutza1998 a răspuns:

Stiu ca poate asa gandesc dar tot imi sustin ideea, si stiu ca va fi fericita si daca i-o da fica sa dar asta e...sau poti sa o duci la un restaurant cu toata familia si astfel va sti ca a sarbotorit ziua ei.

| DennDee explică:

Tu spui ca mai important e sa ii cumpar ceva sau sa ii dau bani decat sa ii fac eu ceva din inima? Scuze dar nu prea sunt de acord cu tinewinking

| DennDee explică:

Ok Multumesc pentru toate raspunsurile dar stiu am sa ii fac un desen special fiinda ma pricep la desene si o felicitare neobisnuita si ii voi cumpara o floare intr-un ghiveci. deci ar fi cam toate ideile combinatehappy

| Xedonna a răspuns:

Fa-i o pictura frumoasa...pe sticla eu asa am facut si am impresionat-o.eram mai mica.Mai nou ii spun un doolce si sincer LA MULTI ANI si crede-ma ca este foarte important pentru ea.