| zizi000 a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac. As vrea sa fie ceva special si de apreciat, deci nu vreau sa fie ceva cumparat. Ar fi frumos ceva in genul unui filmulet sau... Nu am idei, asta e problema. Cele mai bune idei primeste fundahappy. Multumesc

2 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Pai... o felicitare, o macheta...cred ca cel mai bine e sa o desenezi.

| happy_7964 a răspuns:

Fa un filmulet pe calculator cu poze si filmulete de familie si pune pe fundal melodia ei preferata. Sau fa-i un tort sau o prajitura care stii ca ii place. Daca ai talent la desen fa un portret de familie...altceva nu stiu.
Succes!