| anonim_4396 a întrebat:

Funda+vot!
Puteti sa imi spuneti firme din Timisoara ce angajeaza elevi (am 15 ani) pe perioada verii?
La domenii ma refer de la distribuit pliante, la facut sondaje pe strada, pana la cofetarie, munca nesolicitanta, avand in vedere angajarea de la varsta asta.

1 răspuns:
| anamimanonim a răspuns:

Din pacate, nu cunosc cu toate ca sunt atatea anunturi de copii dispusi sa faca asta si inca alte zeci de lucruri(sa zideasca spre exemplu, munca foarte grea) pentru a-si gastiga painea. E trist, dar la asta s-a ajuns in Romania, asta-i tara in care traim!