| Adolescenta a întrebat:

Funda! Vreau porecle, names de la numele " Adriana"
Cine scrie cele mai originale, faine primeste fundita :X Restul aprecieri :*

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Hey
Adriana -> Adry, Adre, Adra, Rina, Riana, Dri, Dria, Andrina, Adrina, Ada,ade,ary,Adricik,Deedee
dya,Drya,Diuta,Drienuta,Dinuta,Dina,Riana,Dri,Dria,Andrina,Ada,Adrina,Andy,Riri, Ana, Ade.
ADRIANA / ADRIAN - Numele este folosit in Anglia si Germania si este sursa lui Hadrianus, un nume masculin de origine latina. Numele inseamna "Unul din orasele Adria, din nordul Italiei".
Pa Pa by3:*big grinpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

Adyy.
Adaa
Addutsa
Aditsa
Adrii
ADdda fieti ciudaa

| deutza_3778 a răspuns:

Andy,Adia,Anda,Adry.

| Fikki a răspuns:

Aiba,Iba,Abi,Antic...