| RamonaPgstai a întrebat:

Funda love struck cine imi zice cum se schimba parola pe hi5?
plz ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| DaNy_6599 a răspuns:

Deci stii unde scrie log out nu?

langa log out in stanga scrie cont imediat langa el

dai pe cont si dai mai in jos si o sati scrie o chestie :

parola veche:
parola noua:

scrii parola veche apoi parola noua si apoi scriie mai in stanga (paralel cu parola noua ) verificare parola ( o scrii paia noua si apoi salvare imediatwinking

sper ca ai inteles ( daca nu ai inteles trimite-mi un messaj big grin)

4 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Dami id tau in privat. ca sa iti explic exact cum se face. si orice ai nev despre hi5 :* pwpii

| CosmiiX a răspuns:

Acolo sus sub nume iti apar: mesaje., cont, log out.
si u dai la cont
si acoloiti apare. sa scrii parola veke. noua si noua. si gata:X vreau funda!:X

| Laurentziu a răspuns:

Intri pe profilul tau de hi5 si dai sus in dreapta unde scrie numele tau de la profil...scrie acolo CONT. dai click pe el si acolo este!

Răspuns utilizator avertizat