| MeGhosta a întrebat:

Funda! love struck Deoarece se aproprie Halloweenul, se intuneca mai devreme...in timp ce suntem la scoala, cand suntem la ore.Asa ca am vorbit cu directoarea si vom face o mica gluma. Vom intrerupe curentul pentru 5 minute si vom pune la boze un sunet infricosetor... dar nu stiu sigur ce sunet! va rog sa imi dati si mie mai multe de pe youtube sau melodii de Halloween big grin! nu am timp sa caut fiindca ma ocup cu decoratiunile si imi ia mult din timp big grin nu vreti sa stiti ce mare e scoala.laughing

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Foarte interesant ce preocupari are directoarea scolii tale! Vezi poate aude inspectoatul scolar si o da afara din functie. Oare s-au terminat sarbatorile romanesti, de le sarbatoriti pe cele americane? Mare atentie, tu iei totul ca o gluma, dar sa nu aveti surprize, sa moara vreun elev de inima de frica, mare atentie, in rest, petrecere frumoasa!

| catalina_8997 a răspuns:

S-au terminat sarbatorile romanesti? chiar trebui sa imprumutam totul de la americani? nu mai poti iesi pe strada ca sigur auzi pe cineva care intr-o fraza spune cateva cuvinte si in engleza ca altfel nu se poate nu esti cool...

| MeGhosta explică:

@elena...nu vreau sa ne certam dar facem asta in fiecare an laughing sunt serbari etc in care spunem poezii sau povesti despre dovleci.etc.Nu se intampla nimic happy Iar pentru. tine @catalina, sa stii ca facem asta la ora de ENGLEZA! Hai vam pupathwinking Si cand am zis ca ma ocup cu decoratiunile ma refer ca punem pe perdele cartoane in forme de lilieci sau dovleci cu fete de tot felul, dulciuri si mai multe happy