| Corina_7756 a întrebat:

[Fundalove struck]Vreau si eu niste statusuri ceva de genu M-am chinuit sa strig tare...bre` m-auzi?" sau etc stusuri din astea banele aiurea care unele nu au sens mai dau un exhee hee Avem o miee de vise.
multumesc

2 răspunsuri:
| daciana_4053 a răspuns:

• Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminalwinking

• Am talent si mare stil. fata, spate si profillaughing

• `Ma barfesti? Stai linistita nu ma jignesti...Doar imi areti cat de invidioasa esti...

• `'''Tine MiNtE ca tE MiNtE, CiNe`Ti SpUnE kA`s cuminte '''''''`’

• "Fii eleganta.Nu te vinde pe nimic.Sofisticarea. Este cea mai agresiva forma de feminitate."

• "As putea sa renunt oricand la ciocolata, dar nu sunt genul care renunta usor!"

• Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE!

• Un AuToGrAf? Mai TarZiU...acum vreau sa arat ce fel de FatA pot sa Fiulove struck

• "Eu sunt singura lui pasiune... Restul sunt doar mofturi!laughing"

• "Ai grija cum invarti vorba.sunt una din trebuie fetele de care ti-a zis mata sa te ferestistraight facenu sut facuta din zahar si dulceata,sunt facuta din ANGELLY &GHEata"
• Stiu cå vrei`, daя nu pяea pσ†i.`.Cuм vrei †u,`asa vσя †σ†i`:╳

• esti un tablou scump...dar care se vinde

• merg incet, inspir talent.ca strig in gura mare:COPIA N_ARE VALOARE!

• "Ochi mei iti iau mintile:X"

• cele mai comune doua elemente ale universului sunt hidrogenul si prostia)

• Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

• E atat de simplu, da' lucrurile cele mai simple sunt cele mai grele.

cam atat... sper sa te ajute:*
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi!

| kittymisterioasa1 a răspuns:

Daca ai vointa poti muta muntii din loc, daca ai creier ii lasi acolo ca nu te deranjeaza.