| Andarock a întrebat:

Fundaaa! Vreau niste nume pentru facebook. Trebuie sa contina numele Anda. Vreau ceva dragut.

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Buna! Si pe mine ma cheama Anda happy Poi... eu zic ca ar fi dragute urmatoarele: Anda Chocollate; Anda Acadea; AndaHapilici; BomboAnda; LoLLyAnda. Daca nu te.am prea ajutat, oricum iti doresc succes in descoperirea numelui perfect pentru facebook.winking

1 răspuns:
| Ðξξð a răspuns:

Ce zici daca ai lasa numele asa si ai pune niste semne uite asa: дnðλ sper ca te'am ajutat. love struck